بازی امپراطوری زمین 3

نسخه فارسی دارینوس

نسخه سوم امپراطوری زمین همچون نسخ قبلی در سبک استرتژیک همزمان ساخته شده است. بازی سه مسیر مجزا را از همان ابتدا پیش روی بازیکن قرار می دهد.

غرب و فناوری، خاور میانه و جمعیت، شرق دور و امور خارق العاده به عنوان زادگاه سه تمدن و قابلیت های خاص آنها در اختیار بازیکن قرار داده می شود. این انتخاب تقریباً همه چیز را در بازی تغییر داده و مسیری کاملاً متفتوت نسسبت به سایر تمدن ها ایجاد می کند.

نسخه سوم امپراطوری زمین تاریخ این سیاره را در 5 مقطه عصر باستان، قرون وسطی، عصر استعمار، عصر مدرن و آینده عرضه می کند.

پس از گذراندن مرحله آموزشی بازی و انتخاب تمدن اصلی در نمای استراتژیک تصویری از کره زمین نمایش داده می شود تا نقطه آغاز مشخص شود و از این پس نمای استرتژیک مسیر کلی پیشرفت تمدن شما را در جغرافیای بازی مشخص می کند.

اگر چه بازی همچون سایر استراتزیکهای هم سبک خود بر مبنای اصولی همچون جمع آوری منابع،ساخت و ساز،جنگ و درگیری و توسعه بنا شده است اما هر تمدن با شاخص های اصلی خود تفاوت های بنیادین بازی را با بازیهای هم سبک رقم زده و نقاط منحصر به فرد آنه را خلق می کند.

اقتصاد، دیپلوماسی،ساخت و ساز، توسعه جنگ و درگیری را می توان مجموعه مفاهیمی دانست که در این نسخه از امپراطوری زمین به زیبایی به تصویر کشیده شده است.

علاقمندان بازی های استراتژیک و کسانی که نسخه های قبلی این بازی را تجربه کرده اند قطعاً از امپراطوری بر سیاره زمین در نسخه سوم این سری از بازی ها لذت خواهند برد.

 

 سیستم مورد نیاز:

 

  Windows XP

 

  CPU 1.7 GHz

 

  HDD 5.5 GB

 

  RAM 512 MB

 

  VGA 128 MB

 


 

برچسب ها: , | موضوع : ,, | بازدید : 2144

[ چهارشنبه 28 دی 1390 ] [ 12:19 ] [ حسام الدین میرزایی ] [ ]
درباره وبلاگ

سلام در این وبلاگ شما میتوانید هر چیزی را دانلود کنید.اگر چیزی را برای دانلود می خواهید حتما به ما خبر دهید.در صورت تبادل لینک هم نظر دهید.این وب رو هم به دوستانتان معرفی کنید.نظراتتون یادتوت نره مدیر وبلاگ : حسام الدین میرزایی
آرشيو مطالب
جعبه پیام
خبرنامه
جستجو در وبلاگ

نظرسنجی
بهترين نسخه از بازي قلعه به نظر شما کدام است؟
آمار بازدید
آنلاین : 1
بازدید امروز : 8
بازدید دیروز : 22
بازدید هفته گذشته : 141
بازدید ماه گذشته : 493
بازدید سال گذشته : 997
کل بازدید : 50107
امکانات وب